Наші контакти:

Продукція

У цьому розділи Ви можете ознайомитись з переліком продукції, яку можна придбати в Медичному центрі Озонові технології. 

2
Yes
None
1
Name...
/produczija/
Thumbnail
капсули Ентерозон Image
від 75грн.
0,
0,
,
капсули Ентерозон,
побутовий озонатор Selva Image
0,
0,
,
побутовий озонатор Selva,
капсули Ентерозон
від 75грн.
капсули Ентерозон Image

Ексклюзивна розробка НПЦ «Озонові технології» – озонована олія в капсулах. Тепер за допомогою капсул «Ентерозон» всі властивості озонованого масла доступні для використання щоденно протягом дня. Капсули «Ентерозон» підвищують засвоєння активних форм кисню в шлунково-кишковому тракті, прискорюють процеси обміну речовин, нормалізують процес перетравлювання їжі, створюють несприятливі умови для життєдіяльності патогенної мікрофлори кишківника та паразитів.«Ентерозон» показана при патології шлунково-кишкового тракту, лікуванні та профілактики виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, можна використовувати у комплексному лікуванні глисних інвазій. Рекомендовано приймати по 1-2 капсули натще за 1 годину до їжі та через 2-2,5 В маслі, озон довго утримується в заданій концентрації тривалий час. Потрапляючи всередину організму атоми кисню розщеплюються і діють в декількох напрямках, чинять місцеву дію на слизову шлунка та кишківника, і на організм в цілому. Локальний вплив проявляється через покращення місцевого кровопостачання, насичення киснем, протизапальну, проти набрякову та бактерицидну дію, зокрема по відношенню до Helicobacter pylori.

Активізуючи антиоксидантну систему організму озон чинить загальну імуномоделюючу дію, має опосередкований протипухлинний вплив, попереджує процеси старіння.

Дієтична добавка «Ентерозон» випускається у формі м’яких желатинових капсул по 0.5 гр., що містять озоновану суміш оливково-соняшникових олій з концентрацією озонідів 100 кмоль 0 2. З 28.08.2012 року отримано санітарно-гігієнічний Висновок СЕС МОЗ України № 05.03.02-04\85317 щодо відповідності якісних показників вимогам чинного законодавства. «Ентерозон» нотифіковано відповідно до вимог Євросоюзу 26.11.2012 р. в Республіці Литва та 24.02.2013 р. в Республіці Польща. Наявна медична практика показала високу ефективність «Ентерозону».

«Ентерозон» нотифіковано відповідно до вимог Євросоюзу 26.11.2012 р. в Республіці Литва та 24.02.2013 р. в Республіці Польща. Наявна медична практика показала високу ефективність «Ентерозону».  Детальна інструкція на капсули ентерозон – інструкція

Кількість капсул в упаковці Ціна (грн.)
15 капсул (1 блістер) 75 грн.
42 капсули 168 грн.
180 капсул 720 грн.
 
0,
0,
,
капсули Ентерозон,
побутовий озонатор Selva
побутовий озонатор Selva Image

Озонатор SELVA – очищувач повітря для побутового використання. Прилад працює за принципом безшумного коронарного розряду, використовує передову технологію розпилення іонів. Створює в приміщенні чисте та свіже повітря.  Очищувач повітря виробляє озон в помірних та безпечних дозах. Озон, що виробляється, перетворюється на активний кисень, що знищує запах та токсичні речовини в приміщенні.  Функції озонатора:

–  очищує повітря в приміщенні

– справляє антибактеріальну дію, знищуючи бактерії, віруси, грибки ( плісняві, дріжджові)

– розщеплює молекули неприємних запахів (гною, сигаретного диму, косметики, а також від домашніх тварин)

– сприяє прискоренню осіданню частинок пилу( які постійно присутні в повітрі у зваженому стані та викликають алергічні реакції)

– збагачує тканини легень та бронхів киснем , нейтралізує негативний вплив елктричних та антенних сигналів, світлових вібрацій

– ліквідує вплип геопатогенних зон

– покращує легеневу вентиляцію та збільшує опірність організму

– заспокійливо впливає на нервову систему, покращує сон

– покращує пам’ять, підвищує здатність до концентрації уваги

– знижує метеозалежність  та активізує природні біоритими людини

– покращує обімін речовин.

Озонатор рекомендований для використання в житлових приміщеннях, офісах, дитячих садках, школах,  у місцях скупчення людей, в приміщеннях, де палять, де знаходяться джерела позитивних фонів: телевізори, комп’ютери та інша побутова техніка. Особливо рекомендовано людям з алергічними захворюваннями та бронхіальною астмою.

0,
0,
,
побутовий озонатор Selva,
капсули Ентерозон Image
капсули Ентерозон
Ексклюзивна розробка НПЦ «Озонові технології» – озонована олія в капсулах. Тепер за допомогою капсул «Ентерозон» всі властивості озонованого масла доступні для використання щоденно протягом дня. Капсули «Ентерозон» підвищують засвоєння активних форм кисню в шлунково-кишковому тракті, прискорюють процеси обміну речовин, нормалізують процес перетравлювання їжі, створюють несприятливі умови для життєдіяльності патогенної мікрофлори кишківника та паразитів.«Ентерозон» показана при патології шлунково-кишкового тракту, лікуванні та профілактики виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, можна використовувати у комплексному лікуванні глисних інвазій. Рекомендовано приймати по 1-2 капсули натще за 1 годину до їжі та через 2-2,5 В маслі, озон довго утримується в заданій концентрації тривалий час. Потрапляючи всередину організму атоми кисню розщеплюються і діють в декількох напрямках, чинять місцеву дію на слизову шлунка та кишківника, і на організм в цілому. Локальний вплив проявляється через покращення міс... Read More
від 75грн.
0,
0,
,
капсули Ентерозон,
побутовий озонатор Selva Image
побутовий озонатор Selva
Озонатор SELVA – очищувач повітря для побутового використання. Прилад працює за принципом безшумного коронарного розряду, використовує передову технологію розпилення іонів. Створює в приміщенні чисте та свіже повітря.  Очищувач повітря виробляє озон в помірних та безпечних дозах. Озон, що виробляється, перетворюється на активний кисень, що знищує запах та токсичні речовини в приміщенні.  Функції озонатора: –  очищує повітря в приміщенні – справляє антибактеріальну дію, знищуючи бактерії, віруси, грибки ( плісняві, дріжджові) – розщеплює молекули неприємних запахів (гною, сигаретного диму, косметики, а також від домашніх тварин) – сприяє прискоренню осіданню частинок пилу( які постійно присутні в повітрі у зваженому стані та викликають алергічні реакції) – збагачує тканини легень та бронхів киснем , нейтралізує негативний вплив елктричних та антенних сигналів, світлових вібрацій... Read More
0,
0,
,
побутовий озонатор Selva,