Наші контакти:

Продукція

У цьому розділи Ви можете ознайомитись з переліком продукції, яку можна придбати в Медичному центрі Озонові технології. 

2
Yes
None
1
Name...
/produczija/
Thumbnail
капсули Ентерозон Image
0,
0,
,
капсули Ентерозон,
капсули Ентерозон
капсули Ентерозон Image

Ексклюзивна розробка НПЦ «Озонові технології» – озонована олія в капсулах. Тепер за допомогою капсул «Ентерозон» всі властивості озонованого масла доступні для використання щоденно протягом дня. Капсули «Ентерозон» підвищують засвоєння активних форм кисню в шлунково-кишковому тракті, прискорюють процеси обміну речовин, нормалізують процес перетравлювання їжі, створюють несприятливі умови для життєдіяльності патогенної мікрофлори кишківника та паразитів.«Ентерозон» показана при патології шлунково-кишкового тракту, лікуванні та профілактики виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, можна використовувати у комплексному лікуванні глисних інвазій. Рекомендовано приймати по 1-2 капсули натще за 1 годину до їжі та через 2-2,5 В маслі, озон довго утримується в заданій концентрації тривалий час. Потрапляючи всередину організму атоми кисню розщеплюються і діють в декількох напрямках, чинять місцеву дію на слизову шлунка та кишківника, і на організм в цілому. Локальний вплив проявляється через покращення місцевого кровопостачання, насичення киснем, протизапальну, проти набрякову та бактерицидну дію, зокрема по відношенню до Helicobacter pylori.

Активізуючи антиоксидантну систему організму озон чинить загальну імуномоделюючу дію, має опосередкований протипухлинний вплив, попереджує процеси старіння.

Дієтична добавка «Ентерозон» випускається у формі м’яких желатинових капсул по 0.5 гр., що містять озоновану суміш оливково-соняшникових олій з концентрацією озонідів 100 кмоль 0 2. З 28.08.2012 року отримано санітарно-гігієнічний Висновок СЕС МОЗ України № 05.03.02-04\85317 щодо відповідності якісних показників вимогам чинного законодавства. «Ентерозон» нотифіковано відповідно до вимог Євросоюзу 26.11.2012 р. в Республіці Литва та 24.02.2013 р. в Республіці Польща. Наявна медична практика показала високу ефективність «Ентерозону».

«Ентерозон» нотифіковано відповідно до вимог Євросоюзу 26.11.2012 р. в Республіці Литва та 24.02.2013 р. в Республіці Польща. Наявна медична практика показала високу ефективність «Ентерозону».  Детальна інструкція на капсули ентерозон – інструкція

 
0,
0,
,
капсули Ентерозон,
капсули Ентерозон Image
капсули Ентерозон
Ексклюзивна розробка НПЦ «Озонові технології» – озонована олія в капсулах. Тепер за допомогою капсул «Ентерозон» всі властивості озонованого масла доступні для використання щоденно протягом дня. Капсули «Ентерозон» підвищують засвоєння активних форм кисню в шлунково-кишковому тракті, прискорюють процеси обміну речовин, нормалізують процес перетравлювання їжі, створюють несприятливі умови для життєдіяльності патогенної мікрофлори кишківника та паразитів.«Ентерозон» показана при патології шлунково-кишкового тракту, лікуванні та профілактики виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, можна використовувати у комплексному лікуванні глисних інвазій. Рекомендовано приймати по 1-2 капсули натще за 1 годину до їжі та через 2-2,5 В маслі, озон довго утримується в заданій концентрації тривалий час. Потрапляючи всередину організму атоми кисню розщеплюються і діють в декількох напрямках, чинять місцеву дію на слизову шлунка та кишківника, і на організм в цілому. Локальний вплив проявляється через покращення міс... Read More
0,
0,
,
капсули Ентерозон,