Наші контакти:

Процедури

Консультація озонотерапевта – необхідна для визначення доцільності, ефективності використання, підбору дози та схеми проведення процедур.

Озонований Фізіологічний Розчин (ОФР) або внутрішньовенна крапельниця з озонованим фізіологічним розчином – є базовою процедурою та використовується для лікування різноманітних захворювань  серцево-судинної, травної, нервової, бронхолегеневої cистем. Опис процедури – фізіологічний розчин насичується озоно-кисневою сумішшю до відповідної концентрації. Процедура триває 30 -40 хв. Курс 8-10 сеансів.

Велика автогемотерапія з озоном ( ВАГТ) – є основною процедурою і використовується для лікування різноманітних  захворювань, особливо у пацієнтів з декількома супутніми діагнозами. Має виражений імуномоделюючий,  імуностимулюючий чи імуносупресивний ефект в залежності від концентрації озону. Ефективна при цукровому діабеті, артрозах, артритах, гепатитах, бронхіальній астмі, ішемічному інсульті.
Опис процедури: в спеціальний одноразовий стерильний контейнер набирається 130-170 мл, подається необхідна концентрація озоно-кисневої суміші, ретельно перемішується та вводиться назад по тій же системі. Процедура здійснюється лише за допомогою одного проколу вени. Кров, перемішана з озоном стає «ліками», насичуючись киснем стає яскравішою , змінюється її структура та густина. Тривалість процедури 30-40 хв. Курс 6-8 сеансів.

Мала автогемотерапія з озоном (МАГТ) – має імуностимулюючий вплип, при захворюваннях шкіри та стафілококових інфекціях.
Опис процедури: відбувається забір 5 мл крові з вени, змішується з озоном та вводиться внутрішньом’язово . Тривалість процедури 5-10 хв. Курс 5-8 сеансів, або 3-4 при проєднанні з ОФР.

Вушні інсуфляції з озоном – при потраплянні озоно-кисиневої суміші на барабанну перетинку  відбувається симптоматичний:  протизапальний, протигрибковий, антибактеріальний вплив. Ефективні при початкових проявах вірусної інфекції, як додаткова процедура при лікуванні аденоїдитів, отитів, риносинуситів, гайморитів, вазомоторних та алергічних ринітах.
Опис процедури: через спеціальні навушники подається озоно-киснева суміш протягом 3-5 хвилин. Процедура легко переноситься. Не викликає жодних больових відчуттів, особливо корисна дітям.

Обколювання озоно-кисневою сумішшю – має хороший обезболюючий та протизапальний ефект, покращення мікроциркуляції та допомогає при ревматизмі, ішиазі, невралгіях, артритах, артрозах, мікроангіопатіях при цукровому діабеті.    Опис процедури: озоно-киснева суміш вводиться підшкірно за допомогою дуже тоненької голки в необхідну ділянку. Тривалість процедури 10-15 хв, залежить від зони обколювання. Курс підбирається індивідуально.

Газація ураженої ділянки – ефективна при грибкових ураженнях нігтів (оніхомікозах) та при порушенні мікроциркуляції, трофічних виразках. Опис процедури: необхідна ділянка поміщається в герметичну пластикову камеру та відбувається продування озоно-кисневою сумішшю .

Дистильована озонована вода (150 мл) – має протизапальний та заспокійливий ефект на слизову оболонку шлунка та кишківника, що ефективно при захворюваннях травної системи – гастрити, гатстродуоденіти, ерозії, виразки шлунку та 12-палої кишки, антибактеріальні та вірусні властивості дозволяють використовувати при отруєннях та порушеннях травлення.

Озонована олія  “Ентерозон” – при пропусканні озоно-кисневої суміші через соняшниково-оливкову або оливкову олію утворюються сполуки озоніди, що мають лікувальні властивості, в залежності від їх концентрації. Можна використовувати для пиття всередину, та зовнішньо для компресів, масажів, масок для обличчя.

Плазмафорез  безапаратний – процедура очищення крові, суть якої полягає у видаленні плазми – рідкої частини крові. Разом з плазмою виділяється надлишкова кількість фізіологічних та патологічних продуктів, які впливають на розвиток захворювань та їх ускладнень. Опис процедури: протягом 2-3 – х циклів відбувається забір крові пацієнта, яка пропускається через спеціальний плазмофільтр, що розділяє клітинну масу крові з плазмою. Після видалення плазми клітинна маса крові («еритромаса») повертається пацієнтові, а об’єм плазми, що виділяється, заповнюються озонованим фізіологічним розчином (ОФР). Таким чином спостерігається значне зниження концентрації патологічних продуктів в організмі – циркулюючих імунних комплексів та токсинів. Для повноцінного результату рекомендовано не менше трьох – чотирьох сеансів плазмаферезу. Тривалість процедури 2- 3 години.

 

Скачати прайс-лист та ознайомитись з повним переліком послуг можна тут -> прайс-лист2017