Наші контакти:

Озонотерапія

Озонотерапія

  Сьогодні вчені наголошують на тому, що більшість захворювань та недуг викликані кисневим голодуванням на клітинному рівні. То як вирішити цю проблему в умовах сучасних екологічних умов?

   Озонотерапія – метод лікування, в якому використовується озоно-киснева суміш (0,05% – 10% озону і 99,95% – 90% чистого кисню), що  виробляється за допомогою медичного озонатора.

Властивості озонокисневої суміші

Озоно-киснева суміш володіє великим різноманіттям лікувальних ефектів:

–        Антигіпоксичний – за рахунок підвищення постачання тканин киснем.

–        Антибактеріальний, противірусний, фунгіцидний – за рахунок властивості озону пошкоджувати мембрани вірусів, бактерій та клітин хворих тканин.

–        Протизапальний – виражається в здатності озону окислювати з’єднання, які місять подвійні зв’язки, в тому числі і арахідонову кислоту та простогландини, які утворюються з неї і приймають участь і підтримують запальні процеси.

–        Обезболюючий – проявляється за рахунок окислення продуктів розпаду білкових молекул, які діють на нервові закінчення в пошкоджених тканинах і визначають інтенсивність больової реакції

–        Імуномодулюючий має складний каскад реакцій та залежить від концентрації озону – низькі, за рахунок стимуляції вироблення цитокінів – біологічно активних білків, активізують клітинний та гуморальний імунітет і дають змогу лікувати вторинні імунодефіцити, а високі –  навпаки здатні пригнічувати вироблення цитокінів, що дає можливість підтримувати хворих з автоімунними захворюваннями.

–        Дезінтоксикаційний проявляється в корекції та активації обміну речовин в тканинах печінки та нирок, що забезпечує виконання їх основних функцій – виведення та нейтралізацію з організму токсичних сполук.

–        Покращує мікроциркуляцію та реологічні властивості крові

–        Підвищує актвиність системи антиоксидантного захисту

  В результаті відбувається підвищення загального тонусу, регуляція порушеної рівноваги в організмі, активізуються захисні сили організму, відновлення працездатності та пришвидшення виздоровлення.