Наші контакти:

Новини

НОВИНИ

Плазмаферез

плазмофорез

Плазмаферез – мало травматичний і високо безпечний метод очищення крові в процесі якого, забруднена плазма , яка містить токсини, антигени, гормони,запальні агенти, відділяються від хорошої крові і видаляється, а очищена повертається в організм. Курс лікування 3 і більше сеансів. Під час першого сеансу – токсини видаляються з крові, 2 сеанс – видаляються токсини, які потрапляють в кров з міжклітинної рідини, 3 сеанс – токсини видаляються з самих клітин. Тобто очищення відбувається на клітинному рівні, що неможливо досягнути іншими методами. Плазмаферез  широко використовують в алергології, гінекології, кардіології, нефрології, ревматології, урології, ендокринології та хворобах накопичення. 

» Дізнатись більше

Показання:

–          Токсикози  вагітних, перед менструальний та клімактеричний синдром

–          Алергічні стани (медикаментозні та харчові)

–          Детоксикація організму, видалення солей важких металів

–          Інтоксикація та отруєння, токсикоманії

–          Ендокринопатії і автоімунні захворювання

–          Неврологічні захворювання (в т.ч. розсіяний склероз)

–          Хронічні захворювання нирок, печінки, сечостатевої системи

–          Системні захворювання (ревматизм, вовчанка, псоріаз, екземи)

–          Профілактика захворювань і активне довголіття

Унікальність данної процедури полягає в тому, що вона проводиться безапаратним методом та за допомогою включення методик озонотерапії.

Процедуру проводить кваліфікований лікар вищої категорії анестезіолог-реаніматолог, озонотерапевт.

емейл

ozonovitech@gmail.com

» Згорнути

 

Вітаємо зі світлим святом – Великоднем!

Медичний центр “Озонові технології  щиро вітає усіх наших клієнтів, партнерів, колег, друзів, усіх українців з прекрасним світлим святом – Великоднем!

velykden medozon

 

Христос воскрес! – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.
Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
Христос воскрес – лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

#великдень #пасха #святкуєвсяукраїна #христосвоскрес

Їжа що регулює кислотність – джерело Вашого здоров’я!

Порушення кислотно-лужного балансу організму все частіше привертає увагу дослідників, а більшість лікарів стверджують, що всі хвороби людини пов’язані саме з цим! І дійсно, ще в 1932 році німецький біохімік Отто Варбург отримав Нобелівську премію за те, що довів залежність між захворюванням на рак і станом внутрішнього кислого  середовища організму. Ракові клітини живуть тільки в кислому середовищі, в лужному вони помруть рівно через 3 години. Втім дуже важко знайти хоч одну хворобу, розвитку якої б не сприяло закислення. При порушення pH крові всього лише з 7,43 до 7,33, вона переносить в 8 разів менше кисню. При цьому ні про яке здоров’я взагалі не може бути мови.   

» Дізнатись більше

На жаль, при сучасному темпі життя і постійному  зниженні якості (натуральності!) продуктів харчування, у більшості людей – кислотно-лужний баланс порушується в кислу сторону. Закислення організму йде накопичувально, по наростаючій. Організм старіє. Спочатку – швидка та часта втома, частішають всілякі простудні недуги, далі – хвороби, хронічні хвороби і т.д.

Перевірити свій кислотно-лужний баланс досить легко – в аптеках продаються лакмусові папірці, якими можна «виміряти» рН слини і сечі, які покажуть наш кислотно-лужний баланс. Варто пам’ятати, що ранкова сеча напевно буде кислою, так як через нирки виводиться зайва кислота, тому заміряти pH сечі потрібно не з ранку, а при другому поході в туалет. Показник кислотності дуже сильно коливається від різних факторів, і тільки після багаторазових вимірів можна вивести середнє арифметичне і зробити висновок про кислотно-лужний баланс організму. При цьому запам’ятайте, що pH сечі нижче 7 – це ознака закислення, а вище 7.5 – залуження.

Що дають нам ці знання для практичного застосування? Якщо у Вас рН менше 7 – можете бути впевнені в тому, що в вашому організмі створена казково сприятливе середовище для розвитку інфекцій. Змінити такий стан справ в силах кожної людини!

Напевно, всім зрозуміло, що кислотно-лужний дисбаланс – в першу чергу, залежить від  їжі, яку ми їмо. Від того, що лежить в обідній тарілці – буде залежати загальний pH нашого організму (цим параметром характеризується кислотність). Звичайно, їсти треба все – але при цьому дотримуватися пропорцію. Для здорової людини пропорція кислих/лужних продуктів в меню повинна бути приблизно 50:50, а для хворого 80:20. Цим співвідношенням і досягається кислотно-лужний баланс.

На щастя, вибір меню залежить тільки від Вас. Але тут є пастка!

Кожен з нас вважає, що, спробувавши той чи інший продукт, можна визначити за смаком його властивості! А насправді це не так! Дуже часто кислі на смак продукти в нашому організмі створюють лужне середовище  (наприклад, найяскравіший «обманщик» – лимон – один з головних лужних  продуктів, незважаючи на свій кислий смак!), А некислі за смаком – як не дивно, нас закисляють.  Для прикладу – абсолютно «некислі» яйця, м’ясо, риба, білий хліб – головні винуватці виникнення кислого середовища в організмі!

Тому дуже важливо знати наших «друзів» серед продуктів, які допомагають зрушити кислотно-лужний баланс нашого організму в лужну сторону! Нездорове збільшення лужного середовища в організмі (алкалоз) в даний час зустрічається дуже рідко – тому «лужні продукти» корисні всім.

У таблиці наведено ступінь впливу продуктів на кислотно-лужну рівновагу організму.

Умовні позначення:

0 – слабке окислювання або залуження,

00 – середнє окислення або залуження,

000 – сильне окислювання або залуження,

0000 – дуже сильне окислювання або залуження.

Продукти, що окислюють або залужнюють організм (по Н.В. Вокера і Р.Д. Поупу)

produkty

 

P.S. І пам’ятайте, всього лише змінюючи своє харчування – ми разом змінюємо світ!

Інформація надана  ©http://econet.ru

» Згорнути

 

Лікувальний озон

Газ, який захищає нас від сонця, може бути і ліками.

Говорять, що керувати країною протягом останніх декількох років і зберігати бадьорий вигляд кубинському лідеру Фіделю Кастро допомагає озонотерапія. Не кожен знає про даний метод лікування, однак спеціалісти запевняють, що озонотерапія – це медицина ХХІ століття.  Останнім часом в світі все більше набуває популярності новий метод оздоровлення організму і лікування системних та інфекційних захворювань – озонотерапія.   

» Дізнатись більше

Озонотерапія – це оздоровлення за допомогою озону, природнього газу, що утворюється з кисню після грози. З нього складається той самий озоновий шар, який захищає нас від «злого» ультрафіолету. Власне сам озон ні від чого не захищає, однак енергія жорсткого ультрафіолетового випромінювання, яке могло би вбити все живе на Землі, частково витрачається на боротьбу з молекулами атмосферного кисню.  Якщо кисень активно перешкоджає атакам ультрафіолету, то і озону багато. Якщо шару озону мало, значить ультрафіолет бере верх. Причини і закономірності цих коливань поки ніхто пояснити не може. Ось чому вчені слідкують за баталіями в повітрі і так часто виникають занепокоєння з приводу «озонових дір».

«Мікродоза свіжості»

Але цим загадки озону не вичерпуються. Його здатність вбивати мікроби зауважили ще в минулому столітті – військові лікарі Першої світової війни застосовували газ для знезараження ран. Пізніше виявилося, що смертельним озон є і для вірусів. Озонування в наш час все більше застосовується для обробки питної води і поступово витісняє хлорування, що є більш шкідливим.

Будь які ліки в великих дозах – отрута, а в потрібних – спасіння. Так і з озоном: дози, які застосовуються в медичній практиці, дуже малі. Доведено, що в цих маленьких концентраціях озон не шкодить живим клітинам, як це роблять вільні радикали кисню, але і сам є антиоксидантом, тобто антиокисником.

На початку 80-х років в Німеччині, Австрії, Італії, США і на Кубі озонотерапія стала одним з головних безмедикаментозних методів при лікуванні багатьох захворювань. В чому її суть? Сучасні люди, особливо мешканці великих міст, живуть в умовах гіпоксії: в них знижена циркуляція крові, відповідно – менше кисню потрапляє в клітини. Тому обмін речовин в клітині порушується. Ряд продуктів, які в нормі повинні окислюватися до води і вуглекислого газу, не доходить до цього стану і не можуть виводитись з організму. Звідси запалення, погане самопочуття. Озон ж володіє універсальним ефектом, діючи як каталізатор. В його присутності доставка і засвоєння кисню значно збільшуються.

Відкриття озону як хімічного елементу відбулося наприкінці ХІІІ століття. В 1785 р. нідерландський фізик  Ван Марум, проводячи досліди з електрикою, звернув увагу на запах при утворенні іскор в електричній машині та на окислювальні властивості повітря після пропускання через нього електричних іскор. А у 1840 р. Шейнбейн пов’язав зміну властивостей кисню, який виділяється при електролізі води та при пропусканні електричних іскор через кисень, з утворенням особливого газу, який і назвав озоном (що в перекладі з грецької означає «пахну»). Дещо пізніше Де ля Рів і Моріньяк довели, що озон є видозміною кисню.

Озонотерапія – відомий понад 100 років на Заході метод безмедикаментозної терапії. В теперішній час озонотерапія застосовується в системі лікувально-профілактичних закладів і України. Вона відрізняється широким спектром неспецифічної дії при багатьох поширених захворюваннях, таких як:

 • Атеросклероз
 • Ішемічна хвороба серця
 • Гіпертонічна хвороба
 • Захворювання органів дихання
 • Травлення
 • Шкірно-венеричні
 • Хірургічні
 • Акушерсько-гінекологічні
 • Неврологічні патології
 • Інфекційні захворювання та багато інших.

Антибіотики проти озону

Проте, озонотерапія була забута медиками майже на 2 десятиліття підряд. Винуватцями цього стали антибіотики, які багато років рахувалися ледь не панацеєю в боротьбі з різноманітними інфекціями. Про озонотерапію згадали лише тоді, коли побічні явища від антибіотиків стали загрозливими, і на сьогоднішній день ми маємо неймовірну кількість алергій, запальних процесів, дисбактеріозів і т.п. До того ж стало зрозуміло, що антибіотики не спроможні повною мірою вирішити проблему гнійно-септичних захворювань.

І ось в середині 70-х почались дослідження в області озонотерапії. Зацікавленість до неї зростала по мірі накопичення даних про біологічну дію озону на організм і появи різних повідомлень з різних клінік світу про успішне використання озону при лікуванні цілого ряду захворювань.

Виявилося, що озон – джерело цілющих властивостей. Під його впливом еритроцити (червоні кров’яні тільця), які відповідають за доступ кисню в органи, в 10 разів краще живлять тканини. Застосування озонотерапії знижує рівень цукру, відновлює імунітет, виводить токсини, забезпечує боротьбу  з системним атеросклерозом, корекцію порушень іннервації. Озон вбиває практично всі мікроби: бактерії, віруси, грибки, найпростіші. Цей газ також володіє протизапальною, обезболюючою, фібринолітичною  дією, перешкоджає утворенню спайок. Основна перевага озону в тому, що він, вбиваючи інфекцію, на відміну від антибіотиків, не пошкоджує здорові тканини.

150 недугів

На сьогоднішній день озон застосовують в терапії, неврології, ендокринології, урології, гінекології, косметології та дерматології. Озон моментально знімає свербіж, подразнення, нагноєння, очищає і дезінфікує рани, повертає стан шкіри в норму. Озонотерапією лікують понад 150 захворювань, серед яких: алергія, мігрень, діабет, ішемічна хвороба, гепатит, герпес. Дослідження дозволили застосувати озон як засіб, що знищує віруси, бактерії, грибки та іншу патогенну флору. Проникаючи крізь мембрани клітин, озон здатний знищувати шкідливі мікроорганізми, не пошкоджуючи саму клітину, як це робить більшість сильнодіючих ліків. При виразковій хворобі замість антибіотиків і протимікробних синтетичних препаратів пацієнти п’ють озоновану воду. Виразка загоюється в двічі швидше, а рубець стає м’яким і не деформує стінку шлунка. Одним з найбільш актуальних напрямків сучасної озонотерапії – проведення профілактичних курсів, покращуючи стан імунної системи. Це особливо важливо на порозі епідемії грипу, що насувається. При порівнянні озону з популярними стимуляторами імунітету виявилося, що застосування 2-3 ложок озонованої олії або капсул прирівнюється до використання  дороговартісних імпортних імуностимуляторів.

Безпека

Озон підходить практично кожному – список протипоказань дуже незначний. Численні клінічні спостереження свідчать про те, що побічні ефекти від застосування озонокисневої суміші – рідкісні явища і пов’язані, в основному, з неправильним введенням озону. Згідно з статистикою, кількість ускладнень серед пацієнтів, котрі лікуються озоном, складає 7 випадків на 1 млн. Список протипоказань для озонотерапії весь час зменшується. Ще 10 років тому до одного з протипоказань відносилась вагітність. На сьогодні, внутрішньовенне введення озонованого фізрозчину з успіхом застосовується для різних патологій вагітності та загрозі недоношенності.  На сьогоднішній день протипоказаннями для озонотерапії є: тривалі кровотечі, гемофілія, гострий геморрагічний інсульт, алергічна реакція на запах озону.

Медики впевнені, що озонотерапія має дуже гарні перспективи, і що цей метод в недалекому майбутньому займе своє законне місце в арсеналі медичних досягнень.

Як це відбувається?

В медичних центрах озон, як і в природі, отримують з кисню за допомогою електричного розряду, в спеціальних приладах – озонаторах. У виробленій озонаторами суміші частка озону низька і строго обмежена. Але навіть в цих кількостях озон проявляє свою цілющу дію. Медсестра бере з вени пацієнта 100 мл крові в стерильний контейнер. З приладу, що переробляє медичний кисень, додає в нього порцію лікувального газу, перемішує і вертає кров «власникові». А далі озон «працює» сам. Це системне застосування, один з найбільш поширених методів. Широко застосовують і інші форми:

 • Озонована вода (для внутрішнього застосування, полоскання і зрошування)
 • Озонований фізрозчин (для внутрішнього введення)
 • Оброблена озоном рослинна олія (для внутрішнього та зовнішнього застосування)

Ні «апельсиновій кірці»!

Проте інший метод – місцевий вплив озону – значно популярніший. Його основні пропагандисти і прихильники – прекрасна половина людства, котра прагне ідеальної краси.

Озонотерапію не випадково називають «таємною зброєю косметичних салонів Італії». Масаж з озонованою олією, введення озоно-кисневої суміші підшкірно і всередину шкіри зменшує «гусячі лапки», забирає мімічні зморшки, покращує колір обличчя. При косметичному впливі на тіло, ефект озону – безопераційна корекція фігури.

Озонотерапія – це засіб боротьби з целюлітом. Не дивлячись на багатофакторність появи целюліту, визначним процесом є порушення мікроциркуляції. Завдяки своїм властивостям покращувати мікроциркуляцію, озон, збільшуючи пластичність еритроцитів (за рахунок чого вони здатні проникати в дрібніші капіляри), стимулює виробництво дифосфогліцерату. Ця речовина відповідальна за звільнення кисню в тканинах. В результаті відбувається покращення мікроциркуляції.

Озон вводять в підшкірну жирову клітковину, і жирові клітини просто руйнуються і виходять. Це набагато швидше, ніж, наприклад, електроліполіз, оскільки результат відчувається вже на третій процедурі. Особливістю впливу озону є покращення дихання і еластичності шкіри разом з безпосереднім лікувальним ефектом. Шкіра не обвисає так, як це зазвичай відбувається після звичайних маніпуляцій, навпаки, виникає ефект підтяжки.

Після закінчення курсу зникає ефект «апельсинової шкірки», шкіра набуває ніжно-рожевого відтінку, стає більш гладкою і еластичною, а жирова тканина під нею – щільнішою і компактнішою. Ефект залишається стійким при умові проведення курсів лікування 2-3 рази в рік. Окрім того, зони, уражені целюлітом, які погано зменшуються в об’ємі при проведенні гіпокалорійних дієт, після процедур починають зменшуватися, як і інші здорові жирові шари. Таким чином, озонотерапія ефектом подібна до процедури хірургічної ліпосакції, але на відміну від останньої, атравматична, практично безболісна, проводиться в амбулаторних умовах, не потребує періоду відновлення, має мінімум протипоказань. Однак не слід забувати і про фізичні вправи, правильне харчування, а також комплексний підхід до лікування.

запишіться на консультацію до спеціаліста чи отримайте додаткову інформацію за тел. +380630166130

» Згорнути

 

Вітаємо з Новим Роком та Різдвяними святами! 

     Щиро вітаємо усіх Вас

з наступаючим Новим роком та Різдвяними святами!

     Нехай панує у Ваших домівках мир, достаток та злагода!

     На душі буде вільно та легко, серце нехай наповнюється любов’ю!

     А ми допоможемо зберегти найцінніше – ваше здоров’я!

     Усіх гараздів!

Ваш Медичний центр Озонові технології                                                                      

 

 Цукровий діабет не вирок.

Це захворювання протікає по різному, в одних пацієнтів є необхідність постійного введення інсуліну, в інших – вдається обмежитись прийомом таблеток, а третім достатнє лише дотримання дієти. Але для всіх категорій пацієнтів цукровий діабет є небезпечним своїми ускладненнями.  

» Дізнатись більше

Справа в тому, що у 20 % з часом виникають серйозні проблеми з зором, а 2% втрачають зір. У більшості розвивається «синдром діабетичної стопи». Часто бувають інфаркти та інсульти. Крім того, страждає імунна система та часто розвивається фурункульоз, пієлонефрит та хвороби легень. В основі уражень очей, нервової системи, нижніх кінцівок лежать зміни самих дрібних судин з їх звуженням і порушенням харчування життєво важливих органів, а також недостатність кисню. Під дією надлишку цукру (глюкози) в крові змінюється якість крові. Гемоглобін, що переносить кисень з крові в тканини, «гліколізується» і погіршує перенесення кисню. Покращуючи кровообіг та кисневе постачання, озонотерапія є одним з кращих методів, що попереджують розвиток ускладнень цукрового діабету – катаракти, ангіопатій, артропатій та ін.

Пацієнти почувають себе краще, бадьоріше, зменшуються больові відчуття в кінцівках, покращується сон та лабораторно знижується рівень цукру в крові.

» Згорнути

Озонотерапія в лікуванні вугрової хвороби

Вугрова хвороба або акне – це захворювання шкіри запального характеру з ураженням сальних залоз. За останні 10 років ця хвороба набула поширення не тільки серед підлітків, а й серед дорослих.

Основними причинами виникнення акне є: 

» Дізнатись більше

– Гормональні порушення, в тому числі і ті, що пов’язані із статевим

– Порушення мікрофлори кишківника

– Ослаблений імунітет

– Хронічні захворювання, зокрема шлунково- кишкового тракту

– Неправильний догляд за шкірою обличчя

– Знижені захисні функції шкіри

Озонотерапія для обличчя є одиним з найбільш популярних методів боротьби з раннім старінням шкіри, а також один з найефективніших методів лікування акне.

Завдяки своїм унікальним властивостям, озон не тільки згубно впливає на бактерії та грибки, але й на віруси, проти яких безсилі навіть найсучасніші антибіотики.

Попадаючи в небажане утворення (в даному випадку – вугреві висипи), озон утворює біоактивні озоніди, які окислюють мембрану, порушуючи її цілісність. Тому лікування прищів озонотерапією сприяє швидкому звільненню сальних залоз від мікроорганізмів, які викликають запалення.

Також озонотерапія для обличчя сприяє покращенню кровообігу, оскільки при взаємодії з озоном, еритроцити стають активнішими і більш гнучкими, що значно покращує насичення киснем кожної клітини.

В результаті всі внутрішньоклітинні процеси пришвидшуються, тому у пацієнтів, котрі спробували озонотерапію від вугрів, після процедури спостерігається активнее їх “визрівання” і швидке звільнення від гнійних утворень, а висипання заживають практично безслідно, за рахунок відновлення репараційного потенціалу клітин та тканин.

Озон має ліполітичні властивості, а також сприяє відновленню захисної функції шкіри: він легко руйнує зовнішні оболонки жирових клітин, в результаті чого шкірне сало стає менш стійким і локальні жирові утворення швидше розсмоктуються, таким чином озонотерапія сприє нормалізації функцій сальних залоз, ліквідовуючи головну причину появи шкірних висипань.

Озон є природнім каталізатором всіх внутрішньоклітинних процесів, загальне оздоровлення шкіри відбуваться значно швидше, покращується зовнішній вигляд та пружність шкіри, таким чином пацієнти відзначають омолоджуючий ефект.

Форми застосування та курс лікування акне підбирається індивідуально, в залежності від причин захворювання, та може включати:

– Внутрішньошкірне введення озоно-кисневої суміші (обколювання) в

проблемні ділянки – 6-8 процедур

– Внутрішньовенні ін’єкції озонованим фізрозчином – 8-10 процедур

– Мала автогемотерапія – 6-8 процедур через день

Курс лікування триває від 7 до 15 процедур. Повторний курс рекомендований

– не наважуєтеся вийти з дому без щільного шару тонального крему;

– відомі розрекламовані засоби від прищів з якихось причин неефективні в

– Ви випробували на собі все: скраби, пілінги, спиртові настойки, підсушування

– згідні скористатися можливістю, яка Вам допоможе, – рекомендуємо Вам

спробувати на власному прикладі озонотерапію для обличчя!

» Згорнути

Переваги озонотерапії.

Якщо Ви бажаєте собі та своїй родині лише найкращого, то Ви неодмінно переконаєтесь у надійності та безпечності тих методів лікування, які Ви обираєте.  З-поміж різноманіття препаратів та процедур, варто обирати лише перевірені часом та безліччю пацієнтів методи. 

Серед найважливіших переваг Озонотерапії є: 

» Дізнатись більше

–  Відсутність побічних ефектів
–  Безпечний метод лікування
–  Широкий спектр використання при різних захворюваннях
–  Можливість використання у лікувальних та профілактичних цілях
–  Швидкий та довготривалий ефект

Багато медпрепаратів мають ряд застережень щодо їх використання, а от Озонотерапія є найдіним та безпечним методом. Адже підходить для:
–  Безпечного лікування аденоїдитів, отитів, глисних інвазій
–  Дорослим з гострими та хронічними захворюваннями
–  Вагітним
–  Жінкам, які піклуються про свою красу та доглядають за собою безпечними методами
–  При медикаментозних алергіях.

Поспішайте обрати правильний шлях до здоров’я!
Запишіться на прийом до Озонотерапевта.
На Вас також чекає приємний подарунок від Медичного центру Озонові технології  – безкоштовна консультація лікаря, за умови проходження подальшого курсу озонотерапії. Поспішайте!
Пропозиція діє лише в листопаді та грудні 2015!!!

» Згорнути