Наші контакти:

Мезотерапія

мезотерапія львів

Мезотерапія – введення внутрішньошкірно або підшкірно різних препаратів за допомогою ін’єкцій. На сьогоднішній день цей метод користується популярністю та використовується в естетичній медицині для лікування вугрової хвороби, куперозу, старіння шкіри, «двійного»  підборіддя, стрій, рубців, випадіння волосся, целюліту.

Коктейлі для мезотерапії можуть бути готовими або лікар складає сам з врахуванням індивідуальних особливостей та потреб пацієнта.

Мезотерапія дає видимий ефект та покращення кольору та тонусу шкіри. Сеанси рекомендовано проводити курсами. Курс складає 8-10 процедур. Для підтримуючого ефекту достатньо однієї процедури в місяць. Останнім часом набула популярності гомеопатична мезотерапія або гомеомезотерапія. В нашому кабінеті використовуються препарати фірми Guna (Італія).

Гомеомеозотерапія – це поєднання акупунктури та  комплексної гомеопатії. В склад препарату входять гомеопатичні засоби, а сама ін’єкція проводиться в акупунктурні або рефлексогенні точки, тому введений препарат розповсюджується по всьому енергетичному каналу. В даному випадку процедура направлена на відновлення енергетичного балансу за допомогою гомеопатичного засобу.

З точки зору гомеопатії хвороба – це реакція організму на інтоксикацію. Тому, організму потрібно допомагати виводити токсини за допомогою певних змін в способі життя, хоча б збільшення об’єму вживання рідини.

Використання гомеомезотерапії дозволяє покращити стан та тонус шкіри, має омолоджуючий вплив та  можна використовувати навіть при вагітності, не викликає алергічних реакцій. Але самою головною перевагою є те, що метод дозволяє з вирішенням локальних проблеми ще й оздоровити цілий організм.

» GUNA - італійський лідер в біотерапії

 
Компанія “GUNA” була створена в 1983р. І на сьогоднішній день є світовим лідером серед компаній, які випускають препарати біологічної медицини та використовуються спеціалістами більше ніж в 20 країнах світу.

Препарати компанії GUNA виготовлюються в умовах сучасного виробництва та базуються на передових знаннях в області імунології, біохімії, гомотоксикології та класичної гомеопатії.  

Компанія GUNA аккредитована Міністерством охорони здоровя Італії в якості виробника  гомеопатичних ліків з 1989р.. Виробництво відповідає стандартам GMP ( GoodManufacturing Practice) з 1998г., має сертифікат ISO 9001-2000. 

» Згорнути