Наші контакти:

Новинка! Масаж обличчя равликами!

масаж равликами львів

Новинка! Масаж обличчя равликами!

Jun 01, 16
адміністратор
, ,
no comments

В нас новинка! Пропонуємо Вашій увазі нову послугу масаж обличчя равликами!

Равликотерапія – масаж обличчя або інших ділянок за допомогою равликів Ахатина Фуліка.

Цілющими та лікувальними властивостями володіє слиз равликів. Має сильні антиоксидантні  та антибактеріальні властивості, має антивіковий ефект та регенеруючий вплив на шкірні рани та рубці. Секрет равликів містить велику кількість натурального колагену та еластину, що сприяє більш пружному стану шкіри, алантоїн – сприяє заживленню шкіри, знімає почервоніння, а вітаміни А, С, Е сприяють регенерації та омолодженню шкіри, за рахунок вмісту гліколевої кислоти відбувається ексфоліація поверхневого епітелію.

Равликотерапія ефективна при лікуванні вугрових висипань, вікових змін обличчя, пігментних плям, рубців – постопікових та посттравматичних, не викликає жодних алергічних реакцій.

Як виглядає процедура? Перед процедурою шкіра очищаються, а равликів висаджують на обличчя. Рухаючись по обличчю, равлики масажують його за рахунок переміщення та покривають слизом. Потім проводиться масаж обличчя.

Тривалість процедури 15-20 хв. та масаж 20-25 хвилин.

Перед та після процедури равлики промиваються водою. Вони мають здатність дуже швидко відновлювати свій епітелій, що робить неможливим перенесення хвороб від одного пацієнта до іншого.

 Після процедури шкіра обличчя стає світлішою, висипні елементи швидше загоюються, а потім взагалі зникають, гіперпігментація стає світлішою.

Равликотерапія відома ще з давніх давен і використовували її жінки на Сході задля того, щоб мати білосніжну шкіру. В Древньому Римі равликів використовували для заживлення ран. Тепер стало можливим спробувати цей секрет краси. Процедура крім цілющого впливу на шкіру є приємною та має заспокійливий ефект. 

leave A Comment

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *