Наші контакти:

Діагностика

Комп’ютерне біорезонансне тестування організму (далі – КБРТ)

Це найновіший метод діагностики, який дозволяє прослідкувати етапи переходу стану організму і клітин від здорового до хворого за рахунок змін хвильових характеристик тканин і навіть окремих клітин організму. При цьому, проводиться спектральний аналіз вихрових магнітних полів, які виникають в процесі електрохімічних перетворень в живих клітинах.

Для діагностики використовується апарат телеметричного опрацювання даних для нелінійного аналізу (НЛС) зі спеціально розробленим програмним забезпеченням. Апарат призначений для реєстрації змін в органах та гістологічних структурах організму.

Унікальність КБРТ полягає в тому, що воно дає можливість отримати інформацію не тільки про патологічні стани та захворювання, але й про початкові стадії захворювання, що є недоступним для інших методів обстеження, таким як УЗД, магнітно-резонансне обстеження, комп’ютерна томографія та ін., так як останні виявляють вже сформований процес.

Діагностика КБРТ:

  • Дає можливість виявлення таких захворювань як міоми, мастопатії, ендокринні порушення;
  • Дає точну оцінку стану щитовидної залози, наднирників, гіпофіза, підшлункової залози, печінки, кишківника, нирок, статевих органів, молочних залоз, серця, легень тощо;
  • Виявляє віруси, простійші, бактерії, паразити, хламідії, уроплазми, стафілококи, лямблії, трихомонади, аскариди тощо;
  • Проводить цифровий аналіз крові, основних мікроелементів та хромосом – без забору крові.

На основі результатів КБРТ призначається комплексне лікування, а також профілактичні та оздоровчі заходи, програми по очищенню організму від паразитів, токсинів, по зниженню рівня цукру, холестерину в крові, артеріального тиску, нормалізації обміну речовин, зменшення набряків та корекції ваги та дієта по групі крові.

Лікар надає професійну консультацію щодо лікування або подальшого та цілеспрямованого обстеження окремого органу чи системи організму.

Головною перевагою НЛС є можливість виявити схильність будь-якого органу чи його ділянки до патологічних чи інших процесів (відхилення) ще задовго до формування самого осередку ураження.

Умови проведення діагностики:

  1. Пацієнт сидить в кріслі в навушниках, не перехрещуючи ноги та руки.
  2. Під час тестування в навушниках прослуховуються тональні сигнали.
  3. Процес аналізу можна синхронно спостерігати на моніторі, де висвічуються органи та системи, що тестуються.

Вся процедура, включаючи постановку діагнозу, абсолютно безболісна та нешкідлива.

Що обстежується?

Весь організм, всі системи. Адже біорезонансне тестування – це можливість отримати вичерпну інформацію про своє здоров’я, що рівносильне обстеженню у багатьох лікарів різних спеціалізацій, зекономити час (і, що важливо – кошти) на багаточисленних оглядах та візитах.

Після обстеження пацієнт отримує на руки:

  1. Повноколірне графічне зображення з детальним описом по всіх патологіях та змінах.
  2. Детальний перелік діагнозів по знайдених захворюваннях та ін. порушеннях.
  3. Рекомендації та призначення лікаря стосовно корекції способу життя і різним можливостям лікування.